Unikátní program komplexního vzdělávání "gROW TOGETher"® je na světě a jede...

Datum: 01. 10. 2018Individální přístup ke klientským požadavkům se vyplácí a to i pokud jde o vzdělávání a rozvoj!

Na podzim jsme nadefinovali základní sadu WS, kterou jsme odstartovali příběh unikátního programu vzdělávání. Ten staví na otevřenosti a modularitě s cílem nejen edukovat školenou populaci, ale také spoluutvářet firemní kulturu.

Celý program je tvořen na míru a snažíme se do něj zapracovat ta témata, která aktuálně klient potřebuje se školenými řešit. 

Modularita je v aktivní komunikaci s klientem v průběhu celé sady, průběžných úpravách témat, jejich rozšíření o nějakou část, která může vyplynout až při samotných WS.

Modularní je i frekvence s jakou jsou WS za sebou realizovány, v čase, kdy se organizují a pochopitelně i v připravovaných modelových situacích každého WS.

Podstatou je zaměření na podporu soft dovedností stávajících nebo potenciálních vedoucích týmů, vedoucích projektových skupin, manažerů, nebo i role modelů, které na vedoucí roli uvažujete.

Program cílí a opakuje mantru týkající se KOMUNIKACE – tu chápeme jako klíč k tvorbě jakékoliv firemní kultury, založené na absolutní otevřenosti a důvěře a toto se prolíná všemi částmi programu.

Spolu s námi aktuálně "SPOLEČNĚ ROSTOU" zaměstnanci 3 společností, díky kterým získáváme cenné podněty pro další školená témata...a tak nás to baví :)

 

Mohlo by se vám taky líbit

Zobrazit všechny články