Projektová Inventura

Datum: 08. 02. 2020Rádi bychom se s Vámi podělili o aktuální novinku v portfoliu našich služeb. Jedná se o kompletní revizi projektového portfolia. Proč? Co Vám to přinese?

Tuto službu jsme "vykopli" v únoru a jde nám o to, udělat takovou malou inventuru v projektech všech našich klientů, kterým jsme v minulosti nastavovali projektovou metodiku a spravujeme jejich projektové portfolio a také všem, kteří naše služby ještě nevyužili a o nečem podbném přemýšlejí.

O co jde : metodika funguje, všichni ji znají a řídí se jí, projekty se sypou, nicméně přicházejí i otázky :  Nezapomněli jsme na něco? Máme správně nastaven projektový plán? Nastavili jsme si správně očekávání? Nevypadla nám některá z klíčových rolí? Nestojí nás projekt víc, než jsme si odsouhlasili? Komunikujeme správně o dílčích výstupech, změnách a klíčových rozhodnutích? 

Nakolik se nám daří projekty dotahovat? Je to o přínosech, nebo o projektech pro projekty samotné? Nerostou nám náklady na projekty/projektové manažery víc, než přínosy z jimi řízených projektů? 

Co vlastně máme v projektovém portfoliu? Nakolik korespondují se strategií a cíli společnosti? 

Tyto a mnoho dalších otázek si občas klade každá společnost, projektový manažer nebo správce projektového/ programového portfolia, případně samo vedení společnosti.

Často se dostáváme do situace, kdy si nejsme jisti tím, co projektově řídit musíme, chceme, nebo nemusíme a nemáme. 

Tyto momenty důvěrně známe a jak už je naším dobrým zvykem, snažíme se vlastní zkušenost přenést i na naše klienty a všechny kdo se tématem zabývají. 

Aktuálně tedy přicházíme s předjarní novinkou pod názvem PROJEKTOVÁ INVENTURA.

Cílem je kompletní revize Vašich projektů! Nezávislým a nezaujatým pohledem projdeme každý z nich a poskytneme Vám kompletní sadu doporučení a řešení s cílem pomoci Vám projektově řídit opravdu to co má smysl, je efektivní a má přímý dopad na cíle společnosti, optimalizaci nákladů souvisejících s projekty.

Ozvěte se, uvidíte co vše se dá zjistit. Budete překvapěni co vše může přinést nezávislý pohled z venčí a kromě toho si užijete interaktivní a živý WS, v rámci kterého vše probíhá.

Výstupem pro Vás bude komplexní zpráva a také návod jak si podobnou INVENTURU zrealizovat i sami,kdykoli bude potřeba! :)

Udělali jsme ji na vlastním portfoliu a vřele doporučujeme.

Novým klientům pak nabídzíme první konzultaci zcela ZDARMA!

 

Mohlo by se vám taky líbit

Zobrazit všechny články