Letos máme odškoleno!

Datum: 25. 12. 2019V prosinci jsme uzavřeli náš "školní rok" a začali jsme bilancovat.

Vyšperkovali jsme náš školící program zaměřený pro komplexní rozvoj a osvojení si klíčových témat určených každému kdo vede vést bude týmy i jednotlice, nebo i pro ty, kteřé jsou součástí týmu a mají v něm konkrétní roli a odpovědnost.

Základní sadu jsme školili hned několikrát. Její kouzlo spočívá v tom, že školeným nabídne základní témata jako zpětná vazba, řešení konflitů, efektivní plánování času,to vše pak velmi intenzivní interaktivní formou, která vtáhne všechny do hry formou individuálních prezentací stejně jako prostřednictvím skupinových modelovek.

Ke všem tématům je vypracován poměrně indikativní materiál, který školené dále vede v případném samostudiu.

K programu " gROW toGETher" pak patřáí rovnež nástavbová řada po pokročilé školené, v níž lze najít témata jako Budování týmu - MBTI typologie, Vedení úspěšncýh pohovorů, Vyjednávání a Rozhodování, Analýza kořenových příčin, Práce s riziky. 

Bonusem pro naše školené pak je poskytnutí komplexní zpětné vazby a doporučení pro další rozvoj v profesním životě.

Novinkou pak je propracovaná myšlenka a téma školení Facilitace porad, jako tématu, který je utvářen dnešní dobou a nároky na vedení jakékoliv porady strukturovanou řízenou a efektivní formou.

Kromě těchto dvou "vlajkových lodí" našeho školícího centra " rePUBLIC CAMPus", rozhodně hodláme v roce 2020 dále pokračovat se školeními na AGILNÍ metodiky řízení projektů. 

Dokonce chystáme i školení zaměřená na využítí nástrojů jako je O365,Sharepoint,MS Project a školit budeme rovněž kohokoli se zájmem naučit se správně využívat nástroje pro vývojové projekty.

Rok 2020 budeme dále k dipozici všem IT společnostem, univerzitám a školám obecně, těšíme se i na naše klienty z bankovního a finančního sektoru.

Pokud jste něco o našich školeních, kurzech a workshopech nenašli zde, hledejte na "rePUBLIC CAMPus" nebo nám napište :)

I v roce 2020 je našim cílem vytvořit pro Vás přesně takové školení a skladbu témat, která pomůže řešit právě Vaše témata.

Těšíme se.

Mohlo by se vám taky líbit

Zobrazit všechny články