HomeOffice? Komplikace nebo Příležitost?

Datum: 17. 03. 2020Pokud se i pro Vás stal HomeOffice novou "černou", pak nevěšte hlavu, je možné v tom najít dost pozitivního.

Pokud si necháte poradit, může to pro Vás být i výhoda:

Například naši klienti aktuálně zažívají jednu velkou výhodu - jsme pro ně k dispozici daleko více času o to víc, o kolik méně osobních setkání k projektovým review, mapování procesů, pravidelných osobních schůzek k vývoji atp atd. aktuálně nerealizujeme!

Naopak, mají nás k dispozici prakticky tak, jak to vyhovuje jim s ohledem na děti za zády, partnery v jedné místnosti řešícími své záležitosti atp.

Zjišťujeme, že je to vlastně nejen pro nás, kdy praktikování HomeOffice patří svým způsobem ke standardům naší práce hlavně pokud je o vývoj, ale i pro klienta efektivní cesta, jak dále pokračovat v projektových aktivitáchí, datové analýze, implementaci BPM, vývoji SW i testování a dalších službách, ke kterým jsme se doteď, možná až příliš často, scházeli osobně.

Ano, osobní kontakt má svoje kouzlo a neodiskutovatelnou váhu, nicméně, teď je naprosto nezbytné jej oželet a začít se učit fungovat a dodávat v novém "nastavení".

Ano, máme rádi osobní kontakt. Možnost číst mezi řádky, vnímat náznaky řeči těla nebo výrazy tváře. Teď se učíme fungovat a dodávat v novém "nastavení". Nástroje, jako TEAMS, Skype nebo Google hangout a další o nichž tento článek není, nám v tom zdatně pomáhají.

V těchto dnech tým PROJECT rePUBLIC intenzivně pomáhá s nastavením fungování z domova svým klientům.

 

Pomáháme nastavit vhodné technologie, abychom propojili malé i velké týmy. V Čechách, i v jiných časových pásmech. Týmy virtualizujeme a facilitujeme porady, abychom zachovali kontinuitu dodávek našich klientů. Pokračujeme s projekty i s procesní analýzou. Nepřerušili jsme řadu vzdělávacích aktivit a workshopů. 

Snažíme se tak pomoct zachovat kontinuitu v dodávkách služeb našich klientům i době mimořádných opatření.

Nastalou situaci nezlehčujeme, bereme ji naprosto odpovědně a vážně s tím, že v dnešních dnech na sebe přebíráme odpovědnost za vedení virtuálních týmů, porad, dotažení vývojových a jiných aktivit našich klientů a partnerů.

Věříme, že to má smysl a je potřeba nabídnout k dispozici všechny dovednosti, které nám společně pomohou eliminovat dopady aktuální situace.

Chcete-li jakkoliv pomoct, nebo si jen vysdílet zkušenosti s tím, jak Vám to všechno z HomeOfiice funguje, dejte nám vědět!

Jsme na příjmu...z HomeOffice :)

Hodně sil a pevné zdraví!

Vaše PROJECT rePUBLIC

Mohlo by se vám taky líbit

Zobrazit všechny články