DEV PACK : Nový brand, nový přístup, nové tváře a služby...

Datum: 31. 07. 2020Ano čtete správně, pokud Vás pandemie přímo neohrozila na životě a zdraví, pak nám rozhodně "dala"prostor a poněkud radikální příležitost pochopit, že jediné na co lze vsázet je na vlastní vnímavost a schopnost reagovat na změnu, koncentrovat veškerou energii a tu,raději něž do sebelítosti, investovat do něčeho nového. Něčeho, co nás má šanci posunout dál a výš, přinést nám nové obzory, nové dimenze a přístup k denním záležitostem.

Dnes je posledního července, za námi jsou zhruba 3 měsíce velmi intenzivní práce, která zítra vyvrcholí spuštěním nového brandu s názvem DEV PACK. Ano jde o balíček, balíček komplexních služeb, které se vzájemně doplňují ale mohou dobře fungovat i jedna bez druhé a přinášet našim klientům vysoce kvalitní a certifikované služby v oblasti QUALITY ASSURANCE & TESTINGU, SW Developmentu a také, jak jinak, pokud jde o spojitost s PROJECT rePUBLIC, na Projektové řízení.

Náš PACK pak nabízí nový formát služeb šitých namíru našim klientům, také neotřelý balíček benefitů pro naše partnery, konzultanty a zaměstnance. Ti mají příležitost ovlivňovat strategii společnosti, přímo se podílejí na zlepšování a profesionalizaci našich interních procesů a pro klienta pomáhají vytvořit to nejtransparentnější prostředí ke spolupráci.

DEV PACK také pro nás znamená unikátní místo, kde hrajemé fér, řešíme věci otevřeně a klientům otvíráme i naši DEVeloperskou kuchyni.Věříme totiž, že v tomto novém normálu je potřeba kdykoliv víc než před tím, být partnerem. Spolehlivým, profesionálním, proaktivním a precizním. Jak pokud jde o nabízené potrfolio služeb tak přístup k lidem - klientům i zaměstnancům.

Jsme připraveni spustit naši show. Držte nám palce :)

https://devpack.cz

 

 

Mohlo by se vám taky líbit

Zobrazit všechny články